F
irma AUTO ELEKTRO Andrzej Semeniuk założona została w lipcu 1995 roku w Szczecinie.

Od pierwszych dni działalności firma nastawiona była na innowacyjność oraz ciągłe poszukiwanie autoelektro5anowych, atrakcyjnych rozwiązań technicznych. Właściciel, Pan Andrzej, z wykształcenia jest technikiem elektrykiem pojazdów samochodowych.

    Swoją przygodę z zawodem zaczął od napraw instalacji elektrycznych w autobusach i pojazdach ciężarowych, i robi to z pasją do dnia dzisiejszego z ogromnym powodzeniem.

    Obecnie firma Auto Elektro Andrzej Semeniuk zajmuje się naprawami podzespołów elektrycznych w pojazdach ciężarowych, autobusach, pojazdach dostawczych i osobowych, w maszynach rolniczych i budowlanych.

   Rok 1996 to początek udanej współpracy z firmą EBERSPAECHER SP. Z.O.O zajmującą się dystrybucją systemów ogrzewania postojowego i klimatyzacji w pojazdach osobowo/ciężarowych, pojazdach szynowych i jachtach. Nasza firma to także autoryzowany punkt serwisowy i montażowy. Diagnozujemy, dokonujemy napraw systemów grzewczych (naprawy gwarancyjne / pogwarancyjne) lub dobieramy i montujemy nowe ogrzewanie, najlepiej dopasowane do Państwa oczekiwań.

Współpracujemy również z firmą WEBASTO PETEMAR SP. Z.O.O, gdzie także jesteśmy autoryzowanym serwisem systemów ogrzewania postojowego firmy WEBASTO.

Niektóre pojazdy ciężarowe wyposażone są w platformy załadunkowe. Nasza firma uzyskała autoryzację firmy BAR CARGOLIFT na naprawy podzespołów elektrycznych platform załadunkowych.

autoelektro1aFirma Auto Elektro stale się rozwija i jest otwarta na współpracę z innymi podmiotami gospodarczymi w swojej dziedzinie. Gwarantujemy nowatorskie rozwiązania oraz najwyższą jakość usług.

 

 

Serdecznie zapraszamy Państwa do korzystania z naszej oferty.

Wystawiamy faktury VAT.

poker joomla templateeverest poker bonus
(2012) By Roman Drochomirecki and Wizytówki internetowe